Διακήρυξη 2/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ
- Published
- 28 November 2025
- Submission deadline
- 31 December 2025, 11:00
- Estimated value
- €273,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00790067-2025
- Reference
- db864531-f0e2-456c-8e0d-f0367acf1421
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού του Υπουργείου Κοινωνικής Συνοχής και Οικογένειας διάρκειας δεκαοκτώ (18) μηνών
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00790067-2025 · 28 November 2025
- OJS · 230/2025 · 28 November 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ