ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025
Buyer: 44 ΣΔΙ
- Published
- 1 October 2025
- Submission deadline
- 30 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €258,000
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00640634-2025
- Reference
- 2a15e12a-e330-450e-b642-84e1d99c7aab
- Official source
- Official source
CPV codes
- 41100000Agua natural
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 41100000 Agua natural | €73,277 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 41100000 Agua natural | €63,994 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 41100000 Agua natural | €120,729 |
| 4 | Lot 4 | — | €258,000 |
Award criteria
- Price — Βάση τιμής ανά τμήμα
Official publications
- TED · 00640634-2025 · 1 October 2025
- OJS · 188/2025 · 1 October 2025