ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
- Published
- 4 June 2025
- Submission deadline
- 7 July 2025, 23:59
- Estimated value
- €870,154
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00361595-2025
- Reference
- 0200f7e0-c071-4f41-ba8f-1eb491e4b1a9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ (ΚΩΔΙΚΟΣ CPV:15000000-8) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΥΣΣΙΤΙΟΥ ΤΩΝ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΩΝ ΤΟΥ Σ.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ 1-1-2026 ΕΩΣ 31-12-2026
Award criteria
- Price — πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη σταθερή τιμή)
Official publications
- TED · 00361595-2025 · 4 June 2025
- OJS · 106/2025 · 4 June 2025