Διακήρυξη 2/2025
Buyer: Ρυθμιστική Αρχή Αποβλήτων, Ενέργειας & Υδάτων
- Published
- 14 May 2025
- Submission deadline
- 24 June 2025, 14:00
- Estimated value
- €920,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00308209-2025
- Reference
- 417eb2cc-a16b-4fff-883c-4ad35774b46c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΤΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00308209-2025 · 14 May 2025
- OJS · 92/2025 · 14 May 2025
Other tenders from Ρυθμιστική Αρχή Αποβλήτων, Ενέργειας & Υδάτων
- ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ (ΚΠΣ) ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΩΝ…
- Διακήρυξη 2/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026
- ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ (ΚΠΣ) ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΩΝ…
- ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΗ ΜΙΣΘΩΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΕΝΤΕ (5) ΕΤΩΝ
- ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ (ΚΠΣ) ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΩΝ…
- ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΗ ΜΙΣΘΩΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΕΝΤΕ (5) ΕΤΩΝ
- Διακήρυξη 2/2025
- Προμήθεια ηλεκτρικής ενέργειας για τις ανάγκες του κτιρίου της ΡΑΑΕΥ