Διακήρυξη 2/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 27 March 2025
- Submission deadline
- 30 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,407,250
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00197556-2025
- Reference
- fea37260-8a01-438a-9ca5-9a5264539c9f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνή (άνω των ορίων) Διαγωνισμός για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο της παροχής υπηρεσιών καθαριότητας των κτιρίων των Υπηρεσιών αρμοδιότητας της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ για δύο (2) έτη, με δυνατότητα παράτασης έως ένα (1) έτος » Ο συνολικός προϋπολογισμός ανέρχεται στο ποσό των 2.110.875,00€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (24%), ήτοι 2.617.485,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (24%): και αναλύεται ως εξής : • προϋπολογισθείσα δαπάνη για δύο (2) έτη : 1.407.250,00€ χωρίς ΦΠΑ 24%, ήτοι 1.744.990,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24% • προϋπολογισθείσα δαπάνη παράτασης για ένα (1) έτος : 703.625,00€ χωρίς ΦΠΑ 24% , ήτοι 872.495,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠA 24%
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00197556-2025 · 27 March 2025
- OJS · 61/2025 · 27 March 2025