Διακήρυξη 2/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 13 August 2024
- Submission deadline
- 18 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €280,414
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00485908-2024
- Reference
- df866f98-be02-4ee0-b9cb-fcf7cb84cf5b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Υπηρεσίες καθαριότητας των κτιρίων αρμοδιότητας Π.Δ.ΗΠΕΙΡΟΥ για ένα (1) έτος με δικαίωμα παράτασης έως έξι (6) μήνες
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00485908-2024 · 13 August 2024
- OJS · 157/2024 · 13 August 2024