ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2024
Buyer: ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
- Published
- 3 April 2024
- Submission deadline
- 10 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €290,000
- Place of performance
- ΧΑΝΙΑ, EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00195355-2024
- Reference
- bdd2b2bc-96d1-44ba-aee5-b107583860fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ ΠΒΚ
Official publications
- TED · 00195355-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024