Διακήρυξη 2/2024
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Α.Ε.
- Published
- 20 March 2024
- Submission deadline
- 26 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €750,000
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00166763-2024
- Reference
- 761f0828-b98a-49e4-8b98-4046cb6299fa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63110000Servicios de manipulación de la carga
- 63111000Servicios de carga y descarga de contenedores
- 42965100Sistema de gestión de almacenes
Description
«Παροχή Υπηρεσιών για την εξυπηρέτηση εμπορικών πλοίων (όπως ενδεικτικά τύπου RO-RO), γραμμών εξωτερικού με φορτίο (όπως οχήματα, containers, χύμα κ.λπ.) και εκτέλεσης εργασιών επί πλοίου και προκυμαίας, διαχείρισης αυλής και τελωνειακής αποθήκης προσωρινής εναπόθεσης, διεκπεραίωσης διαδικασιών και εξυπηρέτησης πελατών στο Λιμένα Λαυρίου και γενικότερα υπηρεσιών που αναφέρονται στα τιμολόγια 7,8,9 και 10 του Οργανισμού Λιμένος Λαυρίου δημοσιευμένα στο ΦΕΚ Β’ 3402/10.08.2018»
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, ήτοι το χαμηλότερο προσφερόμενο ποσό που θα αντιστοιχεί στην μηνιαίως καταβαλλόμενη στον Ανάδοχο…
Official publications
- TED · 00166763-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024