El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Διακήρυξη

Buyer: ΔΙΕΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Published
30 July 2025
Submission deadline
1 September 2025, 09:22
Estimated value
€183,871
Place of performance
EL422
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00499830-2025
Reference
76953858-195a-43fc-bf1c-deea8fc4fe1d
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΥΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ KΥΚΛΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2027

Lots (21)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €20,161
2 ΤΜΗΜΑ 2
ΣΥΡΟΣ, EL422
09135100 Petróleo para calefacción €2,016
3 ΤΜΗΜΑ 3
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €9,677
4 ΤΜΗΜΑ 4
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €30,242
5 ΤΜΗΜΑ 5
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,613
6 ΤΜΗΜΑ 6
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €4,032
7 ΤΜΗΜΑ 7
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,210
8 ΤΜΗΜΑ 8
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,210
9 ΤΜΗΜΑ 9
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €4,032
10 ΤΜΗΜΑ 10
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €2,419
11 ΤΜΗΜΑ 11
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €403
12 ΤΜΗΜΑ 12
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,935
13 ΤΜΗΜΑ 13
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €887
14 ΤΜΗΜΑ 14
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €47,581
15 ΤΜΗΜΑ 15
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €16,129
16 ΤΜΗΜΑ 16
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,613
17 ΤΜΗΜΑ 17
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €2,419
18 ΤΜΗΜΑ 18
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,613
19 ΤΜΗΜΑ 19
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €20,968
20 ΤΜΗΜΑ 20
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €1,613
21 ΤΜΗΜΑ 21
ΣΥΡΟΣ, EL422
09100000 Combustibles €12,097

Award criteria

Official publications