ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
- Published
- 2 July 2025
- Submission deadline
- 4 August 2025, 16:00
- Estimated value
- €290,323
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00426185-2025
- Reference
- 4455e112-b02b-419a-a8c3-1af81216cc3a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144212Vehículos autobomba
- 34136100Camionetas ligeras
- 35111000Equipo de extinción de incendios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΜΕ ΤΙΤΛΟ:"ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ (1) ΒΥΤΙΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ, ΔΥΟ (2) ΜΙΚΡΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ 4Χ4 ΚΑΙ ΕΝΟΣ (1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ"
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 34144212 Vehículos autobomba | €185,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 34136100 Camionetas ligeras | €85,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 35111000 Equipo de extinción de incendios | €20,323 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00426185-2025 · 2 July 2025
- OJS · 124/2025 · 2 July 2025