El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη

Buyer: ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ – Π.Κ.Μ

Published
3 October 2024
Submission deadline
5 November 2024, 15:00
Estimated value
€298,771
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00595111-2024
Reference
e64c9013-bb5b-46ab-a23f-bfb49aef3d57
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια υγρών καυσίμων για δώδεκα (12) μήνες Για τις ανάγκες θέρμανσης των δομών και των Παραρτημάτων του ΚΚΠ-ΠΚΜ καθώς και τις ανάγκες κίνησης των οχημάτων του Φορέα, με Ανοικτή Διαδικασία, άνω των ορίων, με την χρήση ηλεκτρονικών μέσων(ΕΣΗΔΗΣ) και κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάσει τιμής

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ Α΄
EL522
09135100 Petróleo para calefacción €88,597
2 ΟΜΑΔΑ Β΄
EL522
09135100 Petróleo para calefacción €175,314
3 ΟΜΑΔΑ Γ΄
EL522
09135100 Petróleo para calefacción €34,860

Award criteria

Official publications