Διακήρυξη
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
- Published
- 28 August 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 14:00
- Estimated value
- €76,549,123
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00515254-2024
- Reference
- 13515974-2fd1-41c4-b338-4482bab2688a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15113000Carne de cerdo
- 15542300Queso feta
- 15544000Queso de pasta dura
- 15541000Queso de mesa
- 15551300Yogur
- 03222321Manzanas
- 03212100Patatas
Description
ΚΛΕΙΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ – ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΡΙΕΤΟΥΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00515254-2024 · 28 August 2024
- OJS · 167/2024 · 28 August 2024