El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Διακήρυξη 18/2025

Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

Published
13 June 2025
Submission deadline
16 July 2025, 15:00
Estimated value
€420,000
Place of performance
EL632
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00381976-2025
Reference
f3644649-05c4-49e1-8cbe-0fc52870a02c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διαγωνισμός για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει τις «Υπηρεσίες Συντήρησης και Τεχνικής Υποστήριξης σε ΟΠΣ-eServices, χρονικής διάρκειας 8 μηνών για τη Δημόσια Υπηρεσία Απασχόλησης (Δ.ΥΠ.Α.) συνολικού προϋπολογισμού 420.000,00€ πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 520.800,00€ συμπ/νου του ΦΠΑ (24% ), με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, σύμφωνα με τα όσα περιγράφονται αναλυτικά στις ΕΝΟΤΗΤΕΣ και ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ της 18/2025 Διακήρυξης και τα οποία αποτελούν αναπόσπαστο μέρος αυτής. Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων - Εκτιμώμενη αξίας σύμβασης: 420.000,00 πλέον ΦΠΑ, εκτιμώμενη αξία με ΦΠΑ: 520.800,00€ ΦΠΑ 24% CPV: 72253200-5 Το έργο χρηματοδοτείται από τον προϋπολογισμό της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (Δ.ΥΠ.Α.) οικονομικής χρήσης 2025 -2026

Award criteria

Official publications