ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 27 September 2024
- Submission deadline
- 12 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €241,935
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00581495-2024
- Reference
- fef16567-16c8-4f7d-8d0c-36e4d958c0fa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
"ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ"
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 61 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €22,500 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 62 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €28 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 63 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €41 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 64 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €645 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 65 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €134 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 66 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €98 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 67 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €25 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 68 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €14 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00581495-2024 · 27 September 2024
- OJS · 189/2024 · 27 September 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026