Διακήρυξη 18/2024
Buyer: ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ
- Published
- 17 April 2024
- Submission deadline
- 24 May 2024, 18:00
- Estimated value
- €450,000
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00225452-2024
- Reference
- 86beaf68-7ed7-45c7-b3e0-5e874fbbb8bb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48218000Paquetes de software de gestión de licencias
- 31710000Equipo electrónico
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια Αδειών χρήσης και λοιπών λογισμικών με συνοδευτικό εξοπλισμό για την κυβερνοασφάλεια της 4ης Υ.Πε. Μακεδονίας και Θράκης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00225452-2024 · 17 April 2024
- OJS · 76/2024 · 17 April 2024