El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesAccelerated procedure

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2024

Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

Published
24 October 2024
Submission deadline
12 November 2024, 23:59
Estimated value
€637,500
Place of performance
EL301
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00645907-2024
Reference
d8f404b8-a0e6-45f4-a382-e7c1c5462554
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΙΣΘΩΣΗΣ 170 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΟΔΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ 3 «Μίσθωση οχημάτων για τις μετακινήσεις των Κινητών Ομάδων Υγείας (Κ.ΟΜ.Υ.)» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «Διεύρυνση του έργου και των δραστηριοτήτων των Κινητών Ομάδων Υγείας (Κ.ΟΜ.Υ.) Ειδικού Σκοπού του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΚΟΜΥ - ΕΟΔΥ) του άρθρου 1 του ν. 4683/2020», ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5224955, ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ (ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ) ΕΩΣ ΕΞΙ (6) ΜΗΝΕΣ

Lots (13)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €176,250
2 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €33,750
3 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €41,250
4 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €105,000
5 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €33,750
6 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €37,500
7 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €33,750
8 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €33,750
9 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €52,500
10 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €30,000
11 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €15,000
12 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €30,000
13 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
EL301
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €15,000

Official publications