Διακήρυξη 16/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)
- Published
- 25 July 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €4,838,710
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00448060-2024
- Reference
- a694643e-b80e-4ab5-ab70-c5de3a2f9e44
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45216200Trabajos de construcción de edificios e instalaciones militares
Description
Διακήρυξη ανοικτής διαδικασίας για την επιλογή αναδόχου κατασκευής του έργου: Κατασκευή 2 συγκροτημάτων των 13 διαμερισμάτων, στο Στρατόπεδο «Κατεχακη» και 1 συγκροτήματος των 13 διαμερισμάτων στο Α/Δ Μαριτσών, της ν. Ρόδου
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00448060-2024 · 25 July 2024
- OJS · 144/2024 · 25 July 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)