ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 152/2025
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε (Ε.Ρ.Τ Α.Ε)
- Published
- 28 July 2025
- Submission deadline
- 17 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,283,121
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00491392-2025
- Reference
- b30027e8-32e6-4a01-894d-ce5e599c94c7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72500000Servicios informáticos
- 72316000Servicios de análisis de datos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΡΙΩΝ (3) ΕΤΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00491392-2025 · 28 July 2025
- OJS · 142/2025 · 28 July 2025
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε (Ε.Ρ.Τ Α.Ε)
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ MARKETING…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΤΑΤΙΚΗΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε. ΣΤΗ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 152/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 126/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 176/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 129/2025
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ MARKETING…
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΣ, ΔΙΕΘΝΗΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΟΣΚΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΚΕΡΑΙΩΝ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 152/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 141/2025