ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 24 October 2024
- Submission deadline
- 12 November 2024, 23:59
- Estimated value
- €306,452
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00647201-2024
- Reference
- 51e21819-2251-4b09-a204-52125d561ed7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΟΔΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ 4 «Προμήθεια υγρών καυσίμων για τις μετακινήσεις των Κινητών Ομάδων Υγείας (Κ.ΟΜ.Υ.)» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «Διεύρυνση του έργου και των δραστηριοτήτων των Κινητών Ομάδων Υγείας (Κ.ΟΜ.Υ.) Ειδικού Σκοπού του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΚΟΜΥ - ΕΟΔΥ) του άρθρου 1 του ν. 4683/2020», ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5224955, ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ (ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ) ΕΩΣ ΕΞΙ (6) ΜΗΝΕΣ
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | 09134100 Gasoil | €84,725 |
| 2 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ | 09134100 Gasoil | €16,224 |
| 3 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ | 09134100 Gasoil | €19,829 |
| 4 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ | 09134100 Gasoil | €16,224 |
| 5 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | 09134100 Gasoil | €50,474 |
| 6 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ | 09134100 Gasoil | €18,027 |
| 7 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | 09134100 Gasoil | €16,224 |
| 8 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ | 09134100 Gasoil | €16,224 |
| 9 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ | 09134100 Gasoil | €25,237 |
| 10 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ | 09134100 Gasoil | €14,421 |
| 11 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ | 09134100 Gasoil | €14,421 |
| 12 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ | 09134100 Gasoil | €7,211 |
| 13 | ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ | 09134100 Gasoil | €7,211 |
Official publications
- TED · 00647201-2024 · 24 October 2024
- OJS · 208/2024 · 24 October 2024