El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 "ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ"

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
10 October 2025
Submission deadline
16 October 2025, 15:00
Estimated value
€484,177
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00665106-2025
Reference
fe823eac-b031-42e7-a5fa-8c35ec0e7bc7
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ’ CPV 33160000-9 [ΚΑΕ 1311] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 242.088,40€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 299.990,03€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 484.176,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.980,06€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:378609,1

Lots (17)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 11
EL612
33160000 Técnicas operatorias €16,400
2 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 12
EL612
33160000 Técnicas operatorias €22,080
3 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 13
EL612
33160000 Técnicas operatorias €250
4 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 14
EL612
33160000 Técnicas operatorias €200
5 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 15
EL612
33160000 Técnicas operatorias €58
6 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 16
EL612
33160000 Técnicas operatorias €220
7 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 17
EL612
33160000 Técnicas operatorias €280
8 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 18
EL612
33160000 Técnicas operatorias €170
9 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 1
EL612
33160000 Técnicas operatorias €400
10 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 2
EL612
33160000 Técnicas operatorias €7,800
11 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 3
EL612
33160000 Técnicas operatorias €1,720
12 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 4
EL612
33160000 Técnicas operatorias €3,960
13 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 5
EL612
33160000 Técnicas operatorias €1,640
14 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 6
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,100
15 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 7
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,300
16 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 8
EL612
33160000 Técnicas operatorias €740
17 ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΗ 9
EL612
33160000 Técnicas operatorias €720

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»