El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 "ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ"

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
10 October 2025
Submission deadline
16 October 2025, 15:00
Estimated value
€484,177
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00667246-2025
Reference
f815c814-b5f2-482d-8896-7f78758883d4
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ’ CPV 33160000-9 [ΚΑΕ 1311] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 242.088,40€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 299.990,03€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 484.176,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.980,06€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:378609,1

Lots (17)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 7
EL612
33160000 Técnicas operatorias €31
2 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 7
EL612
33160000 Técnicas operatorias €31
3 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 9
EL612
33160000 Técnicas operatorias €27,760
4 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 10
EL612
33160000 Técnicas operatorias €6,000
5 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 11
EL612
33160000 Técnicas operatorias €3,120
6 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 12
EL612
33160000 Técnicas operatorias €77
7 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 13
EL612
33160000 Técnicas operatorias €4,480
8 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 14
EL612
33160000 Técnicas operatorias €216
9 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 15
EL612
33160000 Técnicas operatorias €20,000
10 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 16
EL612
33160000 Técnicas operatorias €17,600
11 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 17
EL612
33160000 Técnicas operatorias €1,200
12 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 18
EL612
33160000 Técnicas operatorias €840
13 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 19
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,100
14 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 20
EL612
33160000 Técnicas operatorias €80
15 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 21
EL612
33160000 Técnicas operatorias €80
16 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 22
EL612
33160000 Técnicas operatorias €96
17 ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ 23
EL612
33160000 Técnicas operatorias €600

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»