ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 "ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ"
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 27 August 2025
- Submission deadline
- 10 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €484,177
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00557949-2025
- Reference
- a2d68328-559e-42cc-883e-5f624cb9da2b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33160000Técnicas operatorias
Description
ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ’ CPV 33160000-9 [ΚΑΕ 1311] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 242.088,40€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 299.990,03€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 484.176,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.980,06€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:378609
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 69 | 33160000 Técnicas operatorias | €3,420 |
| 2 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 70 | 33160000 Técnicas operatorias | €321 |
| 3 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 71 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,280 |
| 4 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 72 | 33160000 Técnicas operatorias | €190 |
| 5 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 73 | 33160000 Técnicas operatorias | €210 |
| 6 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 74 | 33160000 Técnicas operatorias | €160 |
| 7 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 75 | 33160000 Técnicas operatorias | €180 |
| 8 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 76 | 33160000 Técnicas operatorias | €240 |
| 9 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 77 | 33160000 Técnicas operatorias | €13,800 |
| 10 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 78 | 33160000 Técnicas operatorias | €495 |
| 11 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 79 | 33160000 Técnicas operatorias | €13,960 |
| 12 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 80 | 33160000 Técnicas operatorias | €336 |
| 13 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 81 | 33160000 Técnicas operatorias | €13,200 |
| 14 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 82 | 33160000 Técnicas operatorias | €160 |
| 15 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 83 | 33160000 Técnicas operatorias | €2,220 |
| 16 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 84 | 33160000 Técnicas operatorias | €5,000 |
| 17 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 85 | 33160000 Técnicas operatorias | €600 |
Official publications
- TED · 00557949-2025 · 27 August 2025
- OJS · 163/2025 · 27 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026