ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 "ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ"
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 27 August 2025
- Submission deadline
- 10 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €484,177
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00559285-2025
- Reference
- 4fb11278-28dd-480f-ae53-527646946a87
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33160000Técnicas operatorias
Description
ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ’ CPV 33160000-9 [ΚΑΕ 1311] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 242.088,40€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 299.990,03€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 484.176,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.980,06€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:378609
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 18 | 33160000 Técnicas operatorias | €82 |
| 2 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 19 | 33160000 Técnicas operatorias | €82 |
| 3 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 20 | 33160000 Técnicas operatorias | €30 |
| 4 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 21 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,164 |
| 5 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 22 | 33160000 Técnicas operatorias | €11,200 |
| 6 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 23 | 33160000 Técnicas operatorias | €550 |
| 7 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 24 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,260 |
| 8 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 25 | 33160000 Técnicas operatorias | €2,500 |
| 9 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 26 | 33160000 Técnicas operatorias | €11,940 |
| 10 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 27 | 33160000 Técnicas operatorias | €18 |
| 11 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 28 | 33160000 Técnicas operatorias | €3,500 |
| 12 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 29 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,740 |
| 13 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 30 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,790 |
| 14 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 31 | 33160000 Técnicas operatorias | €2,800 |
| 15 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 32 | 33160000 Técnicas operatorias | €4,575 |
| 16 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 33 | 33160000 Técnicas operatorias | €4,690 |
| 17 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 34 | 33160000 Técnicas operatorias | €2,700 |
Official publications
- TED · 00559285-2025 · 27 August 2025
- OJS · 163/2025 · 27 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026