El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 "ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ"

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
27 August 2025
Submission deadline
10 October 2025, 15:00
Estimated value
€484,177
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00557285-2025
Reference
e3008f56-6148-4a7e-a0dc-a1e897b54220
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ’ CPV 33160000-9 [ΚΑΕ 1311] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 242.088,40€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 299.990,03€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 484.176,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.980,06€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:378609

Lots (17)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 52
EL612
33160000 Técnicas operatorias €460
2 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 53
EL612
33160000 Técnicas operatorias €528
3 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 54
EL612
33160000 Técnicas operatorias €76
4 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 55
EL612
33160000 Técnicas operatorias €237
5 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 56
EL612
33160000 Técnicas operatorias €380
6 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 57
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,704
7 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 58
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,704
8 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 59
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,704
9 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 60
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,704
10 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 61
EL612
33160000 Técnicas operatorias €2,100
11 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 62
EL612
33160000 Técnicas operatorias €880
12 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 63
EL612
33160000 Técnicas operatorias €150
13 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 64
EL612
33160000 Técnicas operatorias €82
14 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 65
EL612
33160000 Técnicas operatorias €624
15 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 66
EL612
33160000 Técnicas operatorias €1,500
16 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 67
EL612
33160000 Técnicas operatorias €210
17 ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 68
EL612
33160000 Técnicas operatorias €41,860

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»