ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 "ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ"
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 27 August 2025
- Submission deadline
- 10 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €484,177
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00559218-2025
- Reference
- 17f7c6e1-251d-43ab-90c0-7b0688f8d643
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33160000Técnicas operatorias
Description
ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ’ CPV 33160000-9 [ΚΑΕ 1311] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 242.088,40€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 299.990,03€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 484.176,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.980,06€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:378609
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 86 | 33160000 Técnicas operatorias | €720 |
| 2 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 87 | 33160000 Técnicas operatorias | €924 |
| 3 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 88 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,985 |
| 4 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 89 | 33160000 Técnicas operatorias | €440 |
| 5 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 90 | 33160000 Técnicas operatorias | €840 |
| 6 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 91 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,200 |
| 7 | ΓΕΝΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ 92 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,100 |
| 8 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 1 | 33160000 Técnicas operatorias | €1,900 |
| 9 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 2 | 33160000 Técnicas operatorias | €136 |
| 10 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 3 | 33160000 Técnicas operatorias | €276 |
| 11 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 4 | 33160000 Técnicas operatorias | €320 |
| 12 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 5 | 33160000 Técnicas operatorias | €600 |
| 13 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 6 | 33160000 Técnicas operatorias | €600 |
| 14 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 7 | 33160000 Técnicas operatorias | €2,500 |
| 15 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 8 | 33160000 Técnicas operatorias | €790 |
| 16 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 9 | 33160000 Técnicas operatorias | €2,320 |
| 17 | ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΩΡΛ 10 | 33160000 Técnicas operatorias | €698 |
Official publications
- TED · 00559218-2025 · 27 August 2025
- OJS · 163/2025 · 27 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026