ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 12 June 2024
- Submission deadline
- 25 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €423,431
- Place of performance
- ΛΑΡΙΣΑ, EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00345566-2024
- Reference
- 382f12cc-3781-47bc-a00b-4d8875fe86d1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696300Reactivos químicos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2024 "ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ"
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α | 33696300 Reactivos químicos | €305,336 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β | 33696300 Reactivos químicos | €82,149 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Δ | 33696300 Reactivos químicos | €17,496 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ Γ | 33696300 Reactivos químicos | €18,450 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00345566-2024 · 12 June 2024
- OJS · 113/2024 · 12 June 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026