El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 11/2025

Buyer: ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού

Published
24 December 2025
Submission deadline
29 January 2026, 10:00
Estimated value
€489,100
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00861326-2025
Reference
495c31ca-be83-4e95-8d5d-3a6bdda201df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια νωπών κρεάτων προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου των Μονάδων - Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικές Εκμεταλλεύσεων/Καταστημάτων της ΧVI Μ/Κ ΜΠ και 50 Μ/Κ ΤΑΞ

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL511
15111200 Carne de ternera €244,300
2 Τμήμα 2
EL511
15111000 Carne de bovino €52,000
3 Τμήμα 3
EL511
15113000 Carne de cerdo €181,950
4 Τμήμα 4
EL511
15115000 Cordero y carnero €10,850

Award criteria

Official publications