Διακήρυξη 11/2024 (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ:357257) ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο - Κέντρο Υγείας Λήμνου
- Published
- 22 August 2024
- Submission deadline
- 21 October 2024, 14:30
- Estimated value
- €364,839
- Place of performance
- Μύρινα Λήμνου, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00505203-2024
- Reference
- fd4b8979-6682-4a02-ab5b-a2b8ef29fbaa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Διακήρυξη για την ανάδειξη αναδόχου εταιρείας παροχής ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ – ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΛΗΜΝΟΥ cpv: 90911200– 8), για ένα (1) έτος και δυνατότητα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος, με μονομερή απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου. Προϋπολογισθείσας δαπάνης τριακοσίων εξήντα τεσσάρων χιλιάδων οκτακοσίων τριάντα οκτώ ευρώ και εβδομήντα ενός λεπτού (364.838,71 €) μη συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάση της τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεση της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάση της τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Official publications
- TED · 00505203-2024 · 22 August 2024
- OJS · 163/2024 · 22 August 2024