ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11/2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 22 August 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 23:59
- Estimated value
- €992,000
- Place of performance
- Αθήνα, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00504317-2024
- Reference
- aa6cebe5-b98f-48b8-9025-7d5397c1dd14
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΑΧΕΙΑΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ SARS-CoV-2 ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΩΝ ΠΑΘΟΓΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΩΝ ΦΟΡΗΤΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΤΥΠΟΥ molecular Point of Care (molecular POC)
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α | 33696500 Reactivos de laboratorio | €672,000 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β | 33696500 Reactivos de laboratorio | €320,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00504317-2024 · 22 August 2024
- OJS · 163/2024 · 22 August 2024