ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 11 June 2024
- Submission deadline
- 25 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €530,936
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00345202-2024
- Reference
- f2862b8f-a576-4e85-ae19-bb4726cb4687
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΤΡΟΦΙΜΑ, ΠΟΤΑ, ΚΑΠΝΟΣ & ΣΥΝΑΦΗ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €108,245 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €175,670 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €73,406 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €41,481 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €24,698 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €1,110 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €78,937 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €13,140 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €14,250 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00345202-2024 · 11 June 2024
- OJS · 112/2024 · 11 June 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026