Διακήρυξη 11/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 21 May 2024
- Submission deadline
- 19 June 2024, 15:30
- Estimated value
- €600,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00295639-2024
- Reference
- 33255a67-6f10-41fd-b56d-5b5c30741e6a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79210000Servicios de contabilidad y auditoría
Description
Υλοποίηση του ελέγχου και της εκκαθάρισης των οικονομικών εκκρεμοτήτων έως την 31η /12/2022 στο πλαίσιο του λογαριασμού με την επωνυμία «Ενιαίος Λογαριασμός για την Εφαρμογή Κοινωνικών Πολιτικών»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00295639-2024 · 21 May 2024
- OJS · 97/2024 · 21 May 2024