ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1059/5.3.2025
Buyer: ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ
- Published
- 7 March 2025
- Submission deadline
- 28 April 2025, 11:00
- Estimated value
- €400,000
- Place of performance
- ΑΤΤΙΚΗ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00151821-2025
- Reference
- d3d06420-00db-4806-9cdc-29b3b31c5c7f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38432200Cromatógrafos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΜΕ ΑΓΟΡΑ ΠΛΗΡΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΥΓΡΗΣ ΧΡΩΜΑΤΟΓΡΑΦΙΑΣ – ΔΙΑΔΟΧΙΚΗΣ ΦΑΣΜΑΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΜΑΖΩΝ (LC-MS/MS) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥ ΤΕΤΡΑΠΟΛΟΥ
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της χαμηλότερης τιμής.
Official publications
- TED · 00151821-2025 · 7 March 2025
- OJS · 47/2025 · 7 March 2025
Other tenders from ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ