ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1044/2025
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.
- Published
- 6 October 2025
- Submission deadline
- 10 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €847,600
- Place of performance
- Σχηματάρι Βοιωτίας, EL641
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00651676-2025
- Reference
- 4d4b0cce-7281-46f8-b0dd-ba8b1b4b6b1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44614100Recipientes de almacenamiento
Description
Προμήθεια μεταφορικών ξυλοκιβωτίων (Τύπου Α, Β & C) για τον εγκιβωτισμό εργοσυνόλων δομικών τμημάτων της ατράκτου του αεροσκάφους C-130J
Official publications
- TED · 00651676-2025 · 6 October 2025
- OJS · 191/2025 · 6 October 2025
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.