El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 10405/23-06-2025

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ

Published
25 June 2025
Submission deadline
4 August 2025, 20:00
Estimated value
€531,125
Place of performance
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ, EL514
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00411129-2025
Reference
b4b9859a-39cf-4977-9104-6ac215d1c5f4
Official source
Official source

CPV codes

Description

''Προμήθεια υγρών καυσίμων του Δήμου Δοξάτου για δύο έτη

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Πετρέλαιο θέρμανσης
EL514
09135100 Petróleo para calefacción
2 Καύσιμα κίνησης
EL514
09134200 Combustible para motores diésel
3 Ελαιολιπαντικά
EL514
09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes
4 Βιοαποικοδομήσιμα Λιπαντικά
EL514
09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes

Award criteria

Official publications