ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1023/2024_ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ MICROSOFT ENTERPRISE AGREEMENT, ΓΙΑ ΤΡΙΑ (3) ΕΤΗ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ Ε.Α.Β. Α.Ε. ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 1.080.000,00€, ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α.
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.
- Published
- 1 July 2024
- Submission deadline
- 5 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,080,000
- Place of performance
- Σχηματάρι Βοιωτίας, EL641
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00389840-2024
- Reference
- e30f4ce5-2d45-4663-bbce-6dfeab63b186
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ MICROSOFT ENTERPRISE AGREEMENT, ΓΙΑ ΤΡΙΑ (3) ΕΤΗ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ Ε.Α.Β. Α.Ε. ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 1.080.000,00€, ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α.
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00389840-2024 · 1 July 2024
- OJS · 126/2024 · 1 July 2024
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.