ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 100/2025-4390
Buyer: ΕΚΕΦΕ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
- Published
- 21 October 2025
- Submission deadline
- 19 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €231,100
- Place of performance
- Αγία Παρασκευή, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00693900-2025
- Reference
- 3808fe82-a0c2-46ab-a43c-9fe45ffcd663
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44619400Barriles de madera
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΑΝΑΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΩΝ ΚΑΤΑΛΟΙΠΩΝ ΤΟΥ ΙΠΡΕΤΕΑ ΤΟΥ ΕΚΕΦΕ Δ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00693900-2025 · 21 October 2025
- OJS · 202/2025 · 21 October 2025