ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025 "ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ & ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ"
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 26 June 2025
- Submission deadline
- 31 July 2025, 15:00
- Estimated value
- €237,302
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00414719-2025
- Reference
- 6f21f34c-8979-486f-b576-e25dba88e9c4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696000Reactivos y medios de contraste
Description
ΕΤΗΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ‘ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ’ CPV 33696000-5 [ΚΑΕ 1359] ΓΙΑ ΤIΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟY ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟY ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ» ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 118.651,00€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α./ 146.963,44€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 237.302,00€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 293.926,88€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:376293
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | €75,920 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | €159,562 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33696000 Reactivos y medios de contraste | €1,820 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00414719-2025 · 26 June 2025
- OJS · 120/2025 · 26 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026