ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
Buyer: ΕΙΔΙΚΟ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
- Published
- 21 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 23:00
- Estimated value
- €179,702
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00474954-2025
- Reference
- b7cff1cb-0e39-4279-a925-a2ef63f1e8df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΥΣ 2026 ΓΙΑ ΤΟ Ε.Σ.Κ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΥΓΑ ΦΡΕΣΚΑ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €6,000 |
| 2 | ΕΙΔΗ ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟΥ-ΓΙΑΟΥΡΤΗΣ | 15500000 Productos lácteos | €11,338 |
| 3 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €29,525 |
| 4 | ΜΑΓΕΙΡΙΚΑ ΕΛΑΙΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €18,604 |
| 5 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,788 |
| 6 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ-ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΙΔΗ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,913 |
| 7 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ-ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €16,176 |
| 8 | ΝΩΠΑ ΚΡΕΑΤΑ-ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15110000 Carne | €17,965 |
| 9 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΪΑΣ | 15811100 Pan | €35,646 |
| 10 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ-ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΗ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €1,146 |
| 11 | ΦΡΟΥΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ & ΣΥΝΑΦΗ ΠΡΟΪΟΝΤΑ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €33,600 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00474954-2025 · 21 July 2025
- OJS · 137/2025 · 21 July 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ