ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΕΩΝΑ ΘΗΒΩΝ
- Published
- 14 May 2025
- Submission deadline
- 17 June 2025, 00:00
- Estimated value
- €607,723
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00308442-2025
- Reference
- a082c735-6e0f-42ba-b786-ae03473b079d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΥΣ 2026 ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΕΩΝΑ ΘΗΒΩΝ
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΥΓΑ ΦΡΕΣΚΑ | 03142500 Huevos | €10,500 |
| 2 | ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΑΓΕΛΑΔΟΣ | 15551300 Yogur | €16,800 |
| 3 | ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ | 15540000 Queso | €56,800 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €138,174 |
| 5 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ | 03221200 Frutos hortícolas | €61,471 |
| 6 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ-ΦΥΛΛΟ ΚΡΟΥΣΤΑΣ-ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €39,081 |
| 7 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ & ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΙΔΗ | 15220000 Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados | €20,240 |
| 8 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ & ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15110000 Carne | €95,417 |
| 9 | ΝΩΠΑ ΚΡΕΑΤΑ & ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15110000 Carne | €23,668 |
| 10 | ΖΥΜΑΡΙΚΑ | 15851100 Pastas alimenticias sin cocer | €9,170 |
| 11 | ΕΛΑΙΑ-ΣΠΟΡΕΛΑΙΑ | 15411100 Aceites vegetales | €35,060 |
| 12 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ | 15812000 Pasteles y productos de pastelería | €14,032 |
| 13 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ | 15612500 Productos de panadería | €84,510 |
| 14 | ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ | 15982000 Refrescos | €2,800 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00308442-2025 · 14 May 2025
- OJS · 92/2025 · 14 May 2025
Other tenders from ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΕΩΝΑ ΘΗΒΩΝ