ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025
Buyer: 44 ΣΔΙ
- Published
- 23 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €299,000
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00481927-2025
- Reference
- c4431e0a-93f8-4653-96a1-929a5d662ac5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03221200Frutos hortícolas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 03221200 Frutos hortícolas | €35,136 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 3 | 03221200 Frutos hortícolas | €83,961 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 2 | 03221200 Frutos hortícolas | €42,053 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 03221200 Frutos hortícolas | €31,947 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 03221200 Frutos hortícolas | €29,269 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 03221200 Frutos hortícolas | €76,634 |
| 7 | Lot 7 | — | €299,000 |
Award criteria
- Price — Βάση τιμής ανά τμήμα
Official publications
- TED · 00481927-2025 · 23 July 2025
- OJS · 139/2025 · 23 July 2025