ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 7 May 2025
- Submission deadline
- 12 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €103,705
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00291676-2025
- Reference
- c55231cc-0a73-4f93-af27-24c048abf30f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ
Lots (16)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 33 | 33141110 Apósitos | €1,715 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 34 | 33141110 Apósitos | €2,261 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 35 | 33141110 Apósitos | €3,663 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 36 | 33141110 Apósitos | €4,680 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 37 | 33141110 Apósitos | €4,750 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 38 | 33141110 Apósitos | €1,698 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 39 | 33141110 Apósitos | €4,960 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 40 | 33141110 Apósitos | €5,600 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 41 | 33141110 Apósitos | €12,000 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 42 | 33141110 Apósitos | €5,780 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 43 | 33141110 Apósitos | €7,288 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 44 | 33141110 Apósitos | €3,700 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 45 | 33141110 Apósitos | €7,800 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 46 | 33141110 Apósitos | €3,990 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 47 | 33141110 Apósitos | €9,840 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 48 | 33141110 Apósitos | €20,280 |
Official publications
- TED · 00291676-2025 · 7 May 2025
- OJS · 88/2025 · 7 May 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026