ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 7 May 2025
- Submission deadline
- 12 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €101,623
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00293699-2025
- Reference
- 1a622b9e-25c8-4cd3-a6a7-8b61c8eb9c63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 65 | 33141110 Apósitos | €14,080 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 66 | 33141110 Apósitos | €20,900 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 67 | 33141110 Apósitos | €1,740 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 68 | 33141110 Apósitos | €970 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 69 | 33141110 Apósitos | €900 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 70 | 33141110 Apósitos | €1,280 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 71 | 33141110 Apósitos | €5,000 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 72 | 33141110 Apósitos | €10,400 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 73 | 33141110 Apósitos | €1,520 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 74 | 33141110 Apósitos | €2,420 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 75 | 33141110 Apósitos | €8,000 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 76 | 33141110 Apósitos | €33,613 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 77 | 33141110 Apósitos | €1,000 |
Official publications
- TED · 00293699-2025 · 7 May 2025
- OJS · 88/2025 · 7 May 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026