ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 7 May 2025
- Submission deadline
- 12 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €66,706
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00291155-2025
- Reference
- 5e3461ca-a7b3-41e1-93c8-bd16f0985792
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ
Lots (16)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 49 | 33141110 Apósitos | €56 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 50 | 33141110 Apósitos | €150 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 51 | 33141110 Apósitos | €320 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 52 | 33141110 Apósitos | €380 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 53 | 33141110 Apósitos | €184 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 54 | 33141110 Apósitos | €224 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 55 | 33141110 Apósitos | €152 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 56 | 33141110 Apósitos | €2,160 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 57 | 33141110 Apósitos | €11,340 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 58 | 33141110 Apósitos | €13,600 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 59 | 33141110 Apósitos | €9,440 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 60 | 33141110 Apósitos | €1,480 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 61 | 33141110 Apósitos | €9,100 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 62 | 33141110 Apósitos | €6,600 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 63 | 33141110 Apósitos | €9,840 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 64 | 33141110 Apósitos | €1,680 |
Official publications
- TED · 00291155-2025 · 7 May 2025
- OJS · 88/2025 · 7 May 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026