El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Διακήρυξη 1/2025

Buyer: ΕΛΕΓΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

Published
18 April 2025
Submission deadline
23 May 2025, 14:30
Estimated value
€963,063
Place of performance
ΑΘΗΝΑ, EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00257663-2025
Reference
cff2550c-3e72-42fe-87b1-fa451b479cb4
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διενέργεια Ανοιχτού, άνω των ορίων, Ηλεκτρονικού Δημόσιου Μειοδοτικού Διαγωνισμού µε σφραγισµένες προσφορές, για την ανάδειξη αναδόχου ή αναδόχων υπηρεσιών καθαριότητας (CPV: 90910000-9) του κτιρίου της έδρας του Ελεγκτικού Συνεδρίου στην Αθήνα, των αποθηκών αυτού στο Στρατόπεδο «ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ» στα Γλυκά Νερά, των γραφείων που στεγάζεται η Υπηρεσία Επιτρόπου Τομέα Υγείας IV στην Αττική, και των χώρων που στεγάζονται οι Υπηρεσίες Επιτρόπου σε Περιφερειακές Ενότητες της Επικράτειας. Ο Διαγωνισμός περιλαμβάνει τριάντα εννέα (39) τμήματα. Η διάρκεια των συμβάσεων ορίζεται για 2 έτη {Με δικαίωμα προαίρεσης διάρκειας σύμβασης (παράταση) για δύο επιπλέον έτη για όλες τις συμβάσεις που θα προκύψουν}.

Lots (19)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 21: Υ.Ε. Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1η και 2η
Λάρισα, EL612
90910000 Servicios de limpieza €27,370
2 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 22: Υ.Ε. Π.Ε. ΛΕΣΒΟΥ
Λέσβος, EL411
90910000 Servicios de limpieza €13,080
3 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 23: Υ.Ε. Π.Ε. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Λευκάδα, EL624
90910000 Servicios de limpieza €9,447
4 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 24: Υ.Ε. Π.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Βόλος, EL613
90910000 Servicios de limpieza €11,353
5 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 25: Υ.Ε. Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Καλαμάτα, EL653
90910000 Servicios de limpieza €13,470
6 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 26: Υ.Ε. Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ
Έδεσσα, EL524
90910000 Servicios de limpieza €11,353
7 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 27: Υ.Ε. Π.Ε. ΠΙΕΡΙΑΣ
Κατερίνη, EL525
90910000 Servicios de limpieza €13,613
8 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 28: Υ.Ε. Π.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Πρέβεζα, EL541
90910000 Servicios de limpieza €6,369
9 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 29: Υ.Ε. Π.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Ρέθυμνο, EL433
90910000 Servicios de limpieza €9,922
10 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 30: Υ.Ε. Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ
Κομοτηνή, EL513
90910000 Servicios de limpieza €11,353
11 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 31: Υ.Ε. Π.Ε. ΡΟΔΟΥ
Ρόδος, EL421
90910000 Servicios de limpieza €15,795
12 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 32: Υ.Ε. Π.Ε. ΣΑΜΟΥ
Σάμος, EL412
90910000 Servicios de limpieza €8,944
13 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 33: Υ.Ε. Π.Ε. ΣΕΡΡΩΝ
Σέρρες, EL526
90910000 Servicios de limpieza €13,613
14 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 34: Υ.Ε. Π.Ε. ΣΥΡΟΥ
Σύρος, EL422
90910000 Servicios de limpieza €11,550
15 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 35: Υ.Ε. Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Τρίκαλα, EL611
90910000 Servicios de limpieza €11,550
16 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 36: Υ.Ε. Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Λαμία, EL644
90910000 Servicios de limpieza €8,623
17 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 37: Υ.Ε. Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Φλώρινα, EL533
90910000 Servicios de limpieza €7,354
18 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 38: Υ.Ε. Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ
Χανιά, EL434
90910000 Servicios de limpieza €13,547
19 Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας ΤΜΗΜΑ 39: Υ.Ε. Π.Ε. ΧΙΟΥ
Χίος, EL413
90910000 Servicios de limpieza €14,215

Award criteria

Official publications