ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
- Published
- 10 September 2024
- Submission deadline
- 12 October 2024, 00:00
- Estimated value
- €166,960
- Place of performance
- EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00542815-2024
- Reference
- 148a17e5-c637-4b79-a686-fe7d48188829
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Lots (18)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €27,000 |
| 2 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ Ά | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €6,265 |
| 3 | ΟΣΠΡΙΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €2,655 |
| 4 | ΡΥΖΙ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €1,650 |
| 5 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ Β΄ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €5,987 |
| 6 | ΑΡΤΟΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €27,483 |
| 7 | ΕΛΑΙΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €19,650 |
| 8 | ΦΥΛΛΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €300 |
| 9 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €5,060 |
| 10 | ΖΥΜΑΡΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,060 |
| 11 | ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΗΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €10,425 |
| 12 | ΚΡΕΑΤΑ ΝΩΠΑ - ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €26,025 |
| 13 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ - ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΙΔΗ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,830 |
| 14 | ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ ΝΩΠΑ - ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €11,130 |
| 15 | ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €1,690 |
| 16 | ΑΥΓΑ ΦΡΕΣΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €5,000 |
| 17 | ΝΩΠΑ ΨΑΡΙΑ | 15110000 Carne | €4,750 |
| 18 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €3,000 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00542815-2024 · 10 September 2024
- OJS · 176/2024 · 10 September 2024