ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
- Published
- 27 June 2024
- Submission deadline
- 30 July 2024, 00:00
- Estimated value
- €275,938
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00380335-2024
- Reference
- 148a17e5-c637-4b79-a686-fe7d48188829
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Lots (16)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ Α | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €14,268 |
| 2 | ΟΣΠΡΙΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,673 |
| 3 | ΡΥΖΙ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,150 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ Β | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €10,727 |
| 5 | ΑΡΤΟΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €38,365 |
| 6 | ΕΛΑΙΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €11,336 |
| 7 | ΦΥΛΛΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €1,134 |
| 8 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €3,137 |
| 9 | ΖΥΜΑΡΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €4,514 |
| 10 | ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΗΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €47,104 |
| 11 | ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €8,257 |
| 12 | ΑΥΓΑ ΦΡΕΣΚΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €6,760 |
| 13 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €57,522 |
| 14 | ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €2,340 |
| 15 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €54,632 |
| 16 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ - ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΙΔΗ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €7,020 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00380335-2024 · 27 June 2024
- OJS · 124/2024 · 27 June 2024