ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
Buyer: ΠΑΝΤΕΙΟΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
- Published
- 7 June 2024
- Submission deadline
- 12 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €3,686,947
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00337971-2024
- Reference
- 36516b4b-41ac-4191-b87e-9e36d58864d4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55300000Servicios de restaurante y de suministro de comidas
Description
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΥ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00337971-2024 · 7 June 2024
- OJS · 110/2024 · 7 June 2024