ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
Buyer: ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ
- Published
- 15 March 2024
- Submission deadline
- 22 April 2024, 13:00
- Estimated value
- €1,450,000
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00158237-2024
- Reference
- d3ae6adb-e594-4477-913f-94ba136f379d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42500000Equipos de refrigeración y ventilación
Description
1 ΨΥΚΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00158237-2024 · 15 March 2024
- OJS · 54/2024 · 15 March 2024