ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2025
Buyer: Εφορεία Εναλίων Αρχαιοτήτων
- Published
- 14 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €80,645
- Place of performance
- ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ, EL613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00458734-2025
- Reference
- b14d23ae-bbcf-45d4-ac94-eec0b01a4f58
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34515000Estructuras flotantes
- 34933000Equipo de navegación
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΝΑΥΔΕΤΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00458734-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025