Διακήρυξη 07/2024
Buyer: IV ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- Published
- 8 October 2024
- Submission deadline
- 8 November 2024, 23:59
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- EL512
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00605537-2024
- Reference
- 857d3821-e4f2-4695-ade6-4efc6c3fe710
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35421000Piezas mecánicas de recambio para vehículos militares
Description
Διακήρυξη διαγωνισμού για τη σύναψη Σ - Π προμήθειας ανταλλακτικών ΠΕΠ RM 70 για την υλοποίηση του επισκευαστικού έργου του 316 ΣΠΤΧ.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00605537-2024 · 8 October 2024
- OJS · 196/2024 · 8 October 2024